Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Cennik: Planet Cinema Ełk

Pekao - Planet Cinema jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolną kartą płatniczą Banku udziela 20% rabatu - cena biletu wynosi wówczas 17 zł na seanse 2D i 3D.
Więcej informacji na stronie www.rabatypekao.pl 

Bilet Specjalny - Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup jednorazowo (na jednym paragonie) minimum 4 biletów na dowolne seanse filmowe w Planet Cinema Ełk (cena 14 zł zarezerwowana jest na specjalne promocje)

Tanie Wtorki - cena biletu 14 zł, obowiązuje w każdy wtorek, oprócz dni świątecznych.
Szczegóły promocji na stronie: http://www.planetcinema.pl/elk/polecamy

Tania środa z Pepsi - cena biletu 13 zł, obowiązuje w każdą środę, oprócz dni świątecznych.
Szczegóły promocji na stronie: http://www.planetcinema.pl/elk/polecamy/tanie-srody-z-pepsi/

Czwartki z Kinder Bueno - Kup 3 Kinder Bueno i/lub Kinder Bueno White. Każde 3 kody z wnętrza opakowań to 1 bilet do kina za 12 zł. Wejdź w zakładkę zgłoszenie na stronie http://www.kinderbueno.pl/czwartki/ uzupełnij dane i wpisz 10-znakowe kody z wnętrza opakowań w formularzu. Wybierz czwartek, w który planujesz seans filmowy. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety. Na podany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS z unikalnym kodem, który podasz w kasie wybranego kina. Ruszaj do kina! Przy kasie podaj kod/kody z SMS i odbierz bilet za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D. (oprócz dni świątecznych).

Szczegóły promocji dostępne na stronie: www.kinderbueno.pl