Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Dla Szkół
Dla Szkół
Dla Szkół: Planet Cinema Ełk

Nasze propozycje filmowe to nie tylko rozrywka, to również propozycja edukacyjna oraz pedagogiczna skierowana do uczniów i nauczycieli. Tematy: historia, literatura, przyroda, przyjaźń, tolerancja, mogą stać się źródłem ciekawych dyskusji na lekcjach czy kołach zainteresowań.
Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły.

Kino w Ełku znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”. Cztery klimatyzowane sale, 580 miejsc, cyfrowe nagłośnienie, srebrne ekrany (tzw. silver screen), projektory cyfrowe (sala nr 4 przystosowana do projekcji 48 klatek na sekundę- 4K) oferują znakomitą cyfrową jakość obrazu i dźwięku Dolby Digital Surround.

Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować seans indywidualny (pokaz zamknięty) w godzinach dostosowanych do potrzeb szkoły.  

W RAMACH REZERWACJI SZKOLNYCH OFERUJEMY :
- bilet w cenie 11,00 zł (+ 3 zł za zakup okularów w przypadku filmów w systemie 3D),
- darmowe bilety opiekunom grup,
- darmowa kawa lub herbata,
- bezpłatne materiały promocyjne i edukacyjne (do wybranych tytułów filmowych),
- popcorn (solony lub karmelowy) w specjalnej cenie.

 

KONTAKT  DO DZIAŁU REZERWACJI GRUPOWYCH:
Planet Cinema Ełk
Plac Miejski 2
19-300 Ełk
tel 87/739 51 76
e-mail: elk@planetcinema.pl (w tytule- rezerwacja)

 

Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody!

Planujesz wycieczkę dla swoich uczniów? Chcesz im zaproponować niepowtarzalne wrażenia? 

A przy okazji zyskać dodatkowe bonusy dla swojej placówki? Weź udział w konkursie „Szkoła w Planet Cinema” i wygrywaj nagrody. Na zwycięzcę czeka multimedialny laptop!

Planet Cinema stworzyło specjalny program o charakterze konkursowym, do którego zaprasza wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz średnie. Za każdy zakupiony bilet szkolny kino przyznaje placówce jeden punkt. Im więcej punktów, tym większa szansa na zdobycie nagrody głównej, czyli multimedialnego laptopa.

W ramach programu Planet Cinema zapewnia preferencyjne ceny biletów, pomoce i materiały edukacyjne związane z aktualnie wyświetlanymi filmami oraz plakaty i gadżety filmowe, które placówki będą mogły wykorzystać we własnych konkursach i quizach. Ponadto kino oferuje dostosowanie godzin seansów do potrzeb zorganizowanych grup szkolnych. Dla opiekunów uczniów obowiązuje bezpłatny wstęp.

Konkursowe punkty można zbierać od 1 kwietnia 2018 r. do 1 maja 2019 r. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 10 maja 2019 r.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu „Szkoła w Planet Cinema”.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

OFERTA FILMOWA DLA SZKÓŁ

 

 

 

 

 

 

od 1 czerwca

gatunek: Komedia
Czas trwania: 120 min.

Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

 


od 8 czerwca

gatunek: Familijny, przygodowy
Czas trwania: 120 min.

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody… 

 

 

 

od 25 maja

gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
czas trwania: 136 min.

Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".

 


 

 

od 8 czerwca

gatunek: Thriller
czas trwania: 90 min.

Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.