Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Wydarzenie: Planet Cinema Ełk
Filmowa Noc Halloween

Data: 2018-10-26

Rezerwuj / kup bilet

Filmowa Noc Halloween

2018-10-26

 


26 października (piątek)

start godz. 21:00

 

Emocje zapewnią nam filmy:

 

 

Dodatkowe atrakcje:

- zabawa happy seats

- niespodzianki dla wszystkich upiornie przebranych

- promocje barowe

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE:

  • BILETY:

Cena biletu na noc filmową to 36 zł.  W skład karnetu wchodzą 3 seanse. Nie obowiązuje podział na bilety normalne i ulgowe.

Ograniczenie wiekowe: bilet może nabyć jedynie osoba, która ukończyła piętnaście lat. Pracownicy kina mają prawo żądać okazania odpowiedniego dokumentu potwierdzającego wiek widza przy zakupie biletu, a także przed wejściem na salę kinową.

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kina.

  • ORGANIZACJA:

Po pierwszym seansie przewidziana jest 20-minutowa przerwa. Po drugim seansie przerwa 15-minutowa. Między godziną 23:50 a 00:10 kasa kina będzie nieczynna.

Obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania artykułów spożywczych niezakupionych na terenie kina oraz zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu na terenie kina. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie będą wpuszczane na teren kina.

 

ZAPRASZAMY!

 

 


Reżyseria:     Andres Muschietti

Opis filmu:    Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Czas trwania:    135 minut

 

 Reżyseria:      John R. Leonetti

Opis filmu:   John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.

Czas trwania: 98 minut

 

Reżyseria:   David F. Sandberg

Opis filmu:  Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

Czas trwania:   109 minut