Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

CocoLiga Sprawiedliwości NajlepszyListy do M
CocoLiga Sprawiedliwości NajlepszyListy do M
Wydarzenie: Planet Cinema Ełk
Koncerty w Kinie

Data: 2017-11-24

Koncerty w Kinie

2017-11-24

Wszystkich miłośników dobrej muzyki i wielkich widowisk zapraszamy na nowy cykl KONCERT W KINIE, w którym zaprezentujemy wyprodukowane z ogromnym rozmachem i przy użyciu najbardziej zaawansowanej techniki realizacyjnej koncerty gigantów muzyki.

Pierwszym zespołem, który zaprezentujemy w ramach cyklu będzie Rammstein. Grupa, która powstała w 1994 roku z inicjatywy gitarzysty Richarda Kruspe.

 24 listopada 2017

godz. 19:00

Cena biletu: 25 zł

Odtworzenie na taśmie filmowej rozmachu widowiska, jakim jest koncert Rammstein, to trudne zadanie. Uchwycenie tej niezliczonej ilości wrażeń i subtelnych detali, tak by widzowie mogli poczuć się częścią spektaklu nie jest proste. Zadaniem ekipy i reżysera jest stworzenie odczucia bliskości sceny i oddanie emocji, które unoszą się w powietrzu podczas show. Do tego oczywiście odpowiednio wysoka musi być jakość dźwięku. Koncertowy film "RAMMSTEIN: PARIS" spełnia te założenia.

Szwedzki reżyser Jonas Åkerlund odpowiadał za rejestrację dwóch koncertów zagranych - w czasie trasy "Made in Germany" - dla 17 tysięcy widzów w marcu 2012 roku w Palais Omnisports w Paryżu. W efekcie powstał film koncertowy - z 22 utworami z repertuaru Niemców - który nie tylko jest najlepszą rejestracją audiowizualną koncertowego show zespołu, ale też w pełni oddaje energię Rammstein na żywo.

Åkerlund pracował przy pamiętnych klipach takich artystów, jak: The Prodigy, Metallica, The Rolling Stones. Zasłynał ze sprawą nietypowych rozwiązań i efektów. W "Rammstein: Paris" czuć jego rękę od pierwszych sekund. W trackliście koncertu dostajemy przekrojowe spojrzenie na karierę zespołu - od "Wollt Ihr das Bett in Flammen sehen?" do "Spring in Paris" z "Liebe ist für alle da".

 "Paris brzmi perfekcyjnie niczym materiał ze studia, obraz jest ostry jak żyleta, zmontowany z teledyskową starannością i manierą, która ma dostarczyć odbiorcy nieustającej jazdy na najwyższych obrotach, nawet jeśli w tym celu trzeba będzie sięgnąć po dodatkowe, dorzucone w postprodukcji efekty specjalne. To rzeczywiście film koncertowy pełną gębą, do tego film dosłownie wbijający w fotel. Nie tylko od strony realizacyjnej, ale też dobranej pod kątem hitów setlisty. „

Zobacz zwiastun