Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Narzeczony na nibyCudowny chłopakAtak PanikiTedi
Narzeczony na nibyCudowny chłopakAtak PanikiTedi
Wydarzenie: Planet Cinema Ełk
Koncerty w Kinie

Data: 2018-01-26

Koncerty w Kinie

2018-01-26

Wszystkich miłośników dobrej muzyki i wielkich widowisk zapraszamy na nowy cykl KONCERTY W KINIE, w którym zaprezentujemy wyprodukowane z ogromnym rozmachem i przy użyciu najbardziej zaawansowanej techniki realizacyjnej koncerty gigantów muzyki.

 26 STYCZNIA 2018

godz. 19:00

Cena biletu: 22 zł

 

Nie ma ma możliwości rezerwacji miejsc. Zapraszamy do kas kina!
Ruszyła przedsprzedaż biletów. Ilość miejsc ograniczona.

 

"Sting: Live At The Olympia Paris" jest zapisem paryskiego występu artysty w ramach jego ostatniej, gitarowej trasy koncertowej.

Koncert odbył się w kwietniu 2017r. w jednym najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy Francji – Olympii. The Vancouver Globe & Mail podsumował wydarzenie stwierdzeniem, że był to "występ życia Stinga". Ze sceny oprócz materiału z najnowszej płyty artysty - 57th & 9th, popłynęły też najlepsze utwory z czasów The Police, a także dotychczasowej, niezwykle eklektycznej, solowej twórczości Stinga.

Stingowi towarzyszył na scenie 4-osobowy zespół w składzie: Dominic Miller (git.), Josh Freese (perk.), Rufus Miller (git.) oraz Percy Cardona (ak.), a w chórkach dodatkowo Joe Sumner oraz Diego Navaira & Jerry Fuentes, na co dzień związani z The Last Bandoleros.

Wydawnictwo zostało wzbogacone o materiał bonusowy w postaci 9 utworów live Stinga z gośćmi specjalnymi.

Sting – czyli Gordon Matthew Sumner, brytyjski muzyk, wokalista i kompozytor. Urodził się 2 października 1951 r. w Wallsend w Newcastle. Przez jeden semestr studiował filologię angielską. Rzucił studia i powrócił do Newcastle, gdzie pracował jako robotnik na budowie. W latach 1971-1974 Sting uczył się w studium pedagogicznym, następnie zaś pracował w rzymskokatolickiej szkole podstawowej. Współpracował z lokalnymi zespołami jazzowymi, jak Phoenix Jazzmen, the Newcastel Big Band i Last Exit. W 1977 r. Sting współtworzył grupę The Police, która nagrała swój ostatni album „Synchronicity” w 1983 r. Zespół zdobył w tym czasie 6 nagród Grammy. Sting rozpoczął karierę solową. Swój pierwszy album „The Dream of The Blue Turtles” nagrał w 1985. Ósmy album Stinga „Brand New Day” pokrył się trzykrotną platyną. W 2007 r. wziął udział w światowym tournee The Police – „The Police Reunion Tour”. W lipcu 2010 Sting wydał swoją jedenastą płytę studyjną, „Symphonicities”. Artysta grał również w filmach, np. w „Diunie”, „Obfitości”, „Porachunkach” oraz w serialach – „Simpsonach” i „Allie McBeal”.

Zobacz zwiastun