Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Na karuzeli życiaGwiezdne wojnyPaddingtonCicha noc
Na karuzeli życiaGwiezdne wojnyPaddingtonCicha noc
Wydarzenie: Planet Cinema Ełk
Maraton Gwiezdne Wojny

Data: 2017-12-15

Rezerwuj / kup bilet

Maraton Gwiezdne Wojny

2017-12-15

 

15 Grudnia (piątek)

 

start godz. 20:30

 

 

WAŻNE INFORMACJE:

  • BILETY:

Cena biletu na Maraton Filmowy to 25 zł.  W skład karnetu wchodzą 2 seanse. Nie obowiązuje podział na bilety normalne i ulgowe.

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kina.

 

 Reżyseria:      J.J. Abrams

 Opis filmu: Akcja filmu rozpoczyna się trzydzieści lat po bitwie o Endor i upadku Sithów. Luke Skywalker (Mark Hamill) przepada bez wieści. Pod jego nieobecność na gruzach Imperium Galaktycznego wyrasta złowroga organizacja Najwyższy Porządek stawiająca sobie za cel zniszczenie ostatniego Jedi. Z poparciem władz Nowej Republiki generał Leia Organa (Carrie Fisher) dowodzi Ruchem Oporu. Pragnie odnaleźć swojego brata oraz przywrócić pokój w Galaktyce. Leia wysyła najlepszego pilota Poe Damerona (Oscar Isaac) na pustynną planetę Jakku, gdzie dawny sprzymierzeniec wpadł na informacje o miejscu pobytu Luke'a. Wkrótce Poe zostaje schwytany przez Kylo Rena (Adam Driver), posługującego się Ciemną Stroną Mocy czciciela Dartha Vadera. Na jednym z krążowników Najwyższego Porządku Dameron znajduje nieoczekiwanego sojusznika w osobie zbuntowanego szturmowca Finna (John Boyega). Tymczasem należący do pilota robot BB-8 spotyka Rey (Daisy Ridley) - tajemniczą samotniczkę i zbieraczkę części posiadającą niezwykłe umiejętności i wrażliwość na Moc...

 Czas trwania: 135 minut

 

 Reżyseria:      Rian Johnson

 Opis filmu: Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

 Czas trwania: 150 minut

 

 

Zapraszamy