Rezerwacja tel.*  87 739 51 77

* w godzinach: 10:00 - 22:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Wydarzenie: Planet Cinema Ełk
Zostań naszym partnerem

Data: 2018-03-09

Zostań naszym partnerem

2018-03-09

Planeta Kobiet

Wieczór filmowy tylko dla Pań!

 Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie!


Planeta Kobiet to wydarzenie cykliczne. Odbywa się raz w miesiącu i powiązana jest z terminem premiery filmu, który danego miesiąca wybieramy dla Pań.


Jak to wygląda?

Spotykamy się w naszym kinie o godz. 18:00, zawsze w piątek. Przez godzinę Panie korzystają bezpłatnie ze specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji, jakie zapewniają nasi partnerzy. Około godz. 19:00 Panie zapraszane są na salę kinową, gdzie przed projekcją odbywa się losowanie nagród (które fundują partnerzy). Seans filmowy kończy całe wydarzenie. Całość imprezy odbywa się w holu naszego kina, każdy z partnerów ma swoje odrębne stanowisko.

 

W ramach współpracy zapewniamy Państwu następujące elementy:

- umieszczenie logotypu na plakacie promującym wydarzenie (przykład poniżej),

- logotyp, opis firmy, link przekierowujący do Państwa strony internetowej zamieszczony w opisie Planety Kobiet, który wysyłany jest również do lokalnych mediów,

- reklama na stronie www, na portalu Facebook (jako osobne wydarzenie),

- reklama w miejscowych mediach,

- mailing z informacją do wszystkich kobiet, które kiedykolwiek uczestniczyły w wydarzeniu,

- newsletter do klientów kina,

- emisja planszy z Partnerami przed seansem wyświetlanym w ramach Planety Kobiet,

- reklama Planety Kobiet (w tym logotypy partnerów) pojawiają się również w postaci papierowej na ulotkach i plakatach kolportowanych na terenie naszego kina.


Partner odpowiedzialny jest za zapewnienie atrakcji dla Pań (takich, które znajdują się w ramach działalności firmy). Mile widziane jest również sponsorowanie nagrody/nagród, które losowane są przed seansem. Co oczywiście również stanowi element reklamy dla firmy.Bardzo miło byłoby nam gościć Państwa na naszym wydarzeniu!

 

Uczestnictwo w Planecie Kobiet nie jest w żaden sposób wiążące, może mieć również charakter jednorazowy. Zapraszamy na najbliższy wieczór dla Pań, by przekonać się osobiście o charakterze tego wydarzenia.

Grono odbiorców reklamy firm jest duże. Planeta Kobiet z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań z Ełku i regionu!

 

Przykładowy plakat:

Zasady współpracy mogą być omawiane dla każdego partnera idywidualnie.
Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o kontakt z biurem kina:
ul. Plac Miejski 2
19-300 Ełk
tel. 87/739-51-76
email: elk@planetcinema.pl lub monika@planetcinema.pl