Rezerwacja tel.*  33 471 17 12

* w godzinach: 10:00 - 21:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

AGENTKAGang Wiewióra 2tosynalekanabell
AGENTKAGang Wiewióra 2tosynalekanabell
Cennik: Planet Cinema Oświęcim
         
  PN, ŚR, CZWAR.     PT-ND/ŚWIĘTA
Normalny 21 zł (2D) 22 zł (3D)*
23 zł *
Ulgowy1 17 zł (2D) 18 zł (3D)*
18 zł (2D) 20 zł (3D)*
Tani Poranek3 15 zł (2D)       
nie obowiązuje nie obowiązuje
 
Tani Wtorek2 15 zł * nie obowiązuje nie obowiązuje
Grupowy szkolny4 14 zł * nie obowiązuje nie obowiązuje
Voucher "Upominek"5 21 zł *
Voucher "Firma"6 18 zł *
Czwartki z Kinder Bueno  12 zł *

*+ dopłata 3zł za zakup okularów do filmu 3D

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Okulary można kupić w kasach kina. Ich cena wynosi 3 zł. Okulary po zakupie wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za zakup okularów 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. W takim przypadku możesz zakupić nową parę okularów przy kolejnej wizycie w kinie.

Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji.
Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupi
one.

1Ulgowy - zakupu biletu przysługuje młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji   uczniowskiej/studenckiej oraz seniorom powyżej 60 roku życia, za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek
2Tani Wtorek - bilet obowiazuje we wszystkie Wtorki, za wyjątkiem wtorków przypadająych w dni Świąteczne. Aby obejrzeć film w technologii 3D - należy kupić w kasach kina okulary
3 Tani Poranek - bilet na seasne filmowe (2D) rozpoczynjące się do godziny 13:00, obowiązuje tylko w pn, środę, czwartek. Dostępny tylko w kasach kina.
4 Grupowy Szkolny - bilet dla zorganizowanych grup szkolnych, z opiekunem - minimalna liczba uczniów 15, opiekunowie grup nie płacą za bilet. Aby obejrzeć film w technologii 3D - należy kupić w kasach kina okulary
5,6 Voucher "Upomniek", "Firma" - regulamin zakupu i realizacji voucherów >>>

Czwartki z Kinder Bueno - przynieś 3 opakowania po batonach Kinder Bueno i pokaż przy kasie SMS z potwierdzeniem zarezerwowanych biletów, a otrzymasz bilet za jedyne 12zł.
Szczegóły promocji dostępne na stronie: www.kinderbueno.pl 


KINO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY REPERTUARU