Rezerwacja tel.*  33 471 17 12

* w godzinach: 10:00 - 21:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Serce nie sługa 05.10.Hotel Transylwania 37 uczućKler 28.09.
Cennik: Planet Cinema Oświęcim

 

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Okulary można kupić w kasach kina. Ich cena wynosi 3 zł. Okulary po zakupie wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za zakup okularów 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. W takim przypadku możesz zakupić nową parę okularów przy kolejnej wizycie w kinie.

Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji.
Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione

Ulgowy - zakupu biletu przysługuje młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji   uczniowskiej/studenckiej oraz seniorom powyżej 60 roku życia, za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek

Tani Wtorek - bilet obowiązuje we wszystkie Wtorki, za wyjątkiem wtorków przypadających w dni Świąteczne. Aby obejrzeć film w technologii 3D - należy kupić w kasach kina okulary.

Tani Poranek- bilet na seasne filmowe (2D) rozpoczynjące się do godziny 13:00, obowiązuje tylko w pn, środę, czwartek. Dostępny tylko w kasach kina.

Grupowy Szkolny - bilet dla zorganizowanych grup szkolnych, z opiekunem - minimalna liczba uczniów 15, opiekunowie grup nie płacą za bilet. Aby obejrzeć film w technologii 3D - należy kupić w kasach kina okulary.

Vouchery upominkowe, dla firm - regulamin zakupu i realizacji voucherów >>>.

Czwartki z Kinder Bueno - Nowe Zasady >>>
Szczegóły promocji dostępne na stronie >>>