Rezerwacja tel.*  33 471 17 12

* w godzinach: 10:00 - 21:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

obcyJutro będziemy szczęśliwi 17.03.krągPiraci z Karaibów: Zemsta Salazara 26.05.Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 26.05.
obcyJutro będziemy szczęśliwi 17.03.krągPiraci z Karaibów: Zemsta Salazara 26.05.Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 26.05.
Repertuar: Planet Cinema Oświęcim
Jutro będziemy szczęśliwi

Premiera: 2017-05-19

Produkcja: Francja, Wielka Brytania

Gatunek: Dramat, Komedia

Czas trwania: 118 min.

Od lat:

Reżyseria: Hugo Gélin

Scenariusz: Hugo Gélin, Mathieu Oullion, Jean-André, YerlesEugenio Derbez, Leticia López Margalli, Guillermo Ríos

Obsada:
Samuel: Omar Sy
Kristin : Clémence Poésy
Bernie: Antoine Bertrand
Lowell: Ashley Walters
Gloria: Gloria Colston
Samantha: Clémentine Célarié
Panna Appleton: Anna Cottis
Tom: Raphael von Blumenthal

Jutro będziemy szczęśliwi

Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba.
Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia
bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie. źródło: dystrybutor

Zobacz zwiastun

Zarezerwuj / kup bilet

Wtorek, 23 Maja 2017 r.
Następny