Rezerwacja tel.*  33 471 17 12

* w godzinach: 10:00 - 21:00. Telefon odbierany jest w miarę dostępności kasjera.

CocoLiga Sprawiedliwości NajlepszyListy do M
CocoLiga Sprawiedliwości NajlepszyListy do M
Wydarzenie: Planet Cinema Oświęcim
Mikołajki w Planet Cinema

Data: 2017-12-06

Mikołajki w Planet Cinema

2017-12-06

Mikołajki w Planet Cinema

Z okazji dnia św. Mikołaja wszystkie małe i duże dzieci zapraszamy do kina Planet Cinema na filmową zabawę i słodki poczęstunek :)

REPERTUAR

Coco

Miguel pragnie pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją trafia do niezwykłej krainy, gdzie odkrywa historię rodziny…

źródło: dystrybutor

Kumple z dżungli

Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka - Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek!

źródło: dystrybutor

Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy

Dołącz do Barbie i jej sióstr – Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przytrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

źródło: dystrybutor

Mikołaj w każdym z nas

Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla Ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu... 

źródło: dystrybutor

Zimowe przygody Jill i Joy

Dwie lokatorki przyjmują do swojego domu przyjezdną rodzinę. Okazuje się jednak, że nie wszyscy jej członkowie mają wobec dziewczynek dobre intencje.

źródło: dystrybutor

 

 Oferta dla grup szkolnych:

Cena biletu dla grup szkolnych 14 pln*

Opiekunowie wstęp bezpłatny

Promocja! "Zestaw dla małego" w cenie 10 pln

mały popcorn + napój 0,4l (coca-cola, fanta, sprite)/ soczek cappy 0,33l

Dla opiekunów grup kawa gratis.

Rezerwacja telefoniczna pod numerem 501-435-463

*na seanse 3D obowiązują okulary 3D dostępne w kasie kina w cenie 3zł/szt.

 

Zapraszamy!