Kinder Bueno & Bueno czwartki
31.10.2018

Miło Nam Państwa poinformować, że nasze kino bierze udział w promocji "Bueno Czwartki"
Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki
Pozwól się uwieść magii kina!
- Kup 3 Kinder Bueno i/lub Kinder Bueno White.
Każde 3 kody z wnętrza opakowań to 1 bilet do kina za 12 zł. - Wejdź w zakładkę zgłoszenie na stronie http://www.kinderbueno.pl/czwartki/, uzupełnij dane i wpisz 10-znakowe kody z wnętrza opakowań w formularzu. Wybierz czwartek, w który planujesz seans filmowy oraz kino. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety.
- Na podany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS z unikalnym kodem, który podasz w kasie wybranego kina.
- Ruszaj do kina! Przy kasie podaj kod/kody z SMS i odbierz bilet za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D. Życzymy przyjemnego seansu!
Organizatorem Promocji „Bueno czwartki” jest Ferrero Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 126 - szczegółowy regulamin promocji organizatora