facebook-icon
instagram-icon
tiktok-icon
facebook-icon

Maraton After

2D | Napisy
Maraton After plakat

Premiera: 26.08.2022

Produkcja: USA

Gatunek: Romans

Czas trwania: 480 min

Ograniczenie wiekowe: 15 lat

Reżyser: Castille Landon

Scenariusz: Sharon Soboil

Obsada:
Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Carter Jenkins

Bilet w zasięgu ręki

Maraton After
NIE!
Kurozając i zagadka Chomika Ciemności 2D dubbing
Maraton After
Bullet Train
Lena i Śnieżek 2D dubbing
Każdy wie lepiej
DC Liga Super-Pets
Minionki: Wejście Gru 2D dubbing
Thor: miłość i grom (2D dubbing)
Wybierz datę
Piątek, 26.08.2022
Wybierz godzinę
Kup biletZarezerwuj bilet
ozdobna gwiazda
After 

Tessa jest grzeczna, pilna i niezwykle porządna. To świetna uczennica i oddana córka. Dziewczyna doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna zostać. Hardin Scott to mroczny buntownik. Jego ciało pokrywają tatuaże, a zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Pozornie ta dwójka niewiele ma ze sobą wspólnego. Tessa robi wszystko, żeby unikać takich problematycznych typów jak Hardin. Ten natomiast nigdy nie gustował w grzecznych dziewczynkach. Wszystko zmienia się po wspólnym dniu nad jeziorem. Po namiętnym zbliżeniu para zakochuje się w sobie, a uporządkowane życie Tessy przestaje istnieć. Młodzi ludzie gubią się w seksie i zmysłowości. Wkrótce na jaw wychodzą mroczne tajemnice z przeszłości Hardina.

Zobacz zwiastun

 

After 2
Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną "odtrutką" na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Zobacz zwiastun

 

After. Ocal mnie
Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

Zobacz zwiastun

PREMIERA!
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

Zobacz zwiastun